علی دایی:در حال حاضر استقلال بهترین تیم ایران است

علی دایی:در حال حاضر استقلال بهترین تیم ایران است     سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن با بیان این که استقلال بهترین تیم حال حاضر ایران است، گفت: بازیکنان ما انگیزه لازم را برای رویارویی با استقلال دارند.

 • علی دایی با بیان این که وضعیت تیمش مطلوب است، درباره شرایط راه‌آهن در آستانه دیدار با استقلال در هفته دهم لیگ برتر فوتبال، اظهار کرد: اردوی خوبی در کیش برگزار کردیم و چند روز اخیر نیز با انگیزه و خوب تمرین کردیم. در تمرین‌های اخیر هم تمام تلاش خود را کرده‌ایم و در چند روز آینده هم ادامه می‌دهیم. برای بازی با استقلال مصدوم یا محروم هم نداریم و کاملا آماده بازی هستیم.
 • وی در ادامه با تاکید بر تماشاگران زیاد تیم فوتبال استقلال، خاطر نشان کرد: استقلال و پرسپولیس تیم‌های پرطرفداری هستند که حضور تماشاگران در بازی‌های آن‌ها هیجان و جذابیت بازی را افزایش می‌دهد. البته حساب این بازی با بازی‌های دیگر جدا است و با توجه به این که راه‌آهن و استقلال خوب بازی می‌کنند، بازی جمعه ما بسیار جذاب و تماشایی از آب در خواهد آمد.
 • دایی در ادامه و در پاسخ به این سوال که آیا نوسان استقلال در نتیجه‌گیری در طول فصل او را به پیروزی برابر این تیم امیدوار می‌کند یا خیر، گفت: اگر بازی استقلال برابر ملوان را که در شرایط بد جوی و زمینی انجام شد، کنار بگذارید و به سایر بازی‌های این تیم نگاه کنید، خواهید دید که این تیم بر خلاف خیلی از تیم‌ها از نوسان کمتری برخوردار بوده است. بی‌اغراق می گویم که استقلال در حال حاضر بهترین تیم ایران است. این تیم بازیکنان خیلی خوب بود که کار ما را برای پیروزی برابر آن‌ها سخت می‌کند.
 • دایی در ادامه با بیان این که هر مربی‌ آرزو دارد بازیکنان استقلال را در اختیار داشته باشد، درباره کیفیت بازیکنان تیمش و استقلال خاطر نشان کرد: به طور حتم هر مربی با داشتن بازیکنان با کیفیت کار راحت‌تری دارد و راحت‌تر می‌تواند نکات تاکتیکی‌اش را به تیم دیکته کند. البته باید بگویم بازیکنان راه‌آهن هم بسیار زحمت می‌کشند و با تلاش روز افزون و انگیزه بالایی که دارند سعی می‌کنند نتایج بد هفته‌های قبل را جبران کنند.
 • وی افزود: روی استقلال بسیار کار و فکر کرده‌ایم و برنامه‌هایی داریم که نقاط قوت حریف را کم رنگ کنیم. امیدوارم این برنامه‌ها جواب دهد و بازیکنان ما در طول بازی عملکرد مثبتی داشته باشند و کارهایی را که از آن‌ها خواسته‌ایم به درستی اجرا کنند.
  سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن همچنین گفت: ما تمام تلاش خود را می‌کنیم که با پیروزی برابر استقلال جایگاه خود را در جدول رده‌بندی لیگ بهتر کنیم. البته من نمی‌خواهم نتایج گذشته تیمم را توجیه کنم، اما آن چند بازی که به حق‌مان نرسیدیم و در کمال ناباروری از سه امتیاز محروم شدیم، انگیزه بازیکنان ما را برای رسیدن به حق‌شان بیشتر کرده است و باعث شده آن‌ها بیشتر زحمت بکشند.
 • پیروزی احتمالی راه‌آهن برابر استقلال شاید باعث می‌شود این تیم وارد یک روند روبه رشد شود. دایی در این رابطه اظهار کرد: به دیدار با استقلال با دید دیگری نگاه می‌کنیم. نتیجه‌ این بازی خیلی می‌تواند به پاک کردن نتایج نه چندان خوب هفته‌های قبل ما کمک کند و همین موضوع انگیزه دو چندانی به بازیکنان ما داده است. ما می‌خواهیم یک شروع دیگر را برای خود رقم بزنیم تا به موفقیت‌های آینده دست پیدا کنیم.
  علی دایی، فصل گذشته با هدایت پرسپولیس در دو بازی رفت و برگشت برابر استقلال شکست را تجربه کرد. او در این باره نیز گفت: من به این مسایل فکر نمی‌کنم چرا که شرایط کار در راه‌آهن و پرسپولیس متفاوت است و اصلا شرایط کار در پرسپولیس قابل قیاس با راه‌آهن نیست.
  دایی در حالی که می‌خندید، ادامه داد: من هر چه می‌خواهم درباره پرسپولیس حرف نزنم، گویی نمی‌شود و محال است که در یک مصاحبه سوالی مربوط به پرسپولیس از من پرسیده نشود. من راجع به به داربی‌های رفت و برگشت فصل گذشته حرف‌هایم را زده‌ام و دیگر نمی‌خواهم درباره آن‌ها حرف بزنم. از آن بازی‌ها خیلی زمان گذشته است و شرایط راه‌آهن امروز هم با آن دو بازی فرق می‌کند.

/ 0 نظر / 10 بازدید