وزیر ورزش : برای سر و سامان گرفتن استقلال و پرسپولیس عجله نکنید!

وزیر ورزش : برای سر و سامان گرفتن استقلال و پرسپولیس عجله نکنید!

 منبع:سایت استقلال تهران  
 محمد عباسی در گفت‌وگو یی در خصوص شرایط باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال اظهار داشت: همه این را می‌دانند که استقلال و پرسپولیس هواداران خاص خودشان را در سراسر ایران اسلامی و حتی خارج از کشور دارند. به همین دلیل باید به وضعیت این دو تیم رسیدگی شود.
وی افزود: اگر دقت کنید این تیم‌ها با یک باخت هوادارانشان افسرده می‌شوند و با یک برد هوادارانشان شاداب می‌شوند و این موضوع به پویایی جامعه کمک می‌کند و بسیار موضوعی مهم و جدی است.
عباسی تاکید کرد: برای سر و سامان گرفتن این 2 باشگاه عجله نکنید؛ به همین دلیل قصد داریم بهترین تصمیم‌ها را برای استقلال و پرسپولیس بگیریم تا این دو تیم در آرامش کامل و با مدیریت‌های عالی به هدفشان در مسابقات برسند.
وزیر ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: البته ما این را فراموش نمی‌کنیم که باید به تمام تیم‌ها و اصلا فوتبال کشورمان نگاهی جدی داشته باشیم و با یک برنامه ریزی و استراتژیک مناسب سعی کنیم تا بستری را آماده کنیم که شرایط برای موفقیت تیم ما که پتانسیل خوبی دارد مهیا شود. این کار به زمان نیاز دارد که سعی خواهیم کرد با نشست کارشناسان و صاحبنظران تصمیمات لازم را اتخاذ کنیم.
عباسی در پایان در پاسخ به سؤالی که چه زمانی ساختار ورزش و جوانان تکمیل می‌شود نیز گفت: در حال رایزنی‌های لازم هستیم و به زودی پس از هماهنگی با معاونت توسعه مدیریت رئیس جمهور در هفته آینده سعی خواهیم کرد ساختار ورزش و جوانان تکمیل شود. البته اکنون هم با قدرت کار خود را شروع کردیم و انشاءالله برنامه ریزی‌های خوبی را برای وزارت ورزش و جوانان که به نظر من یکی از وزارتخانه‌های مهم در کشورمان است در نظر گرفته‌ایم.

 منتظرمنتظرمنتظرمنتظر منتظرمنتظرمنتظرمنتظر

لطفا نظر بدهید

 

 

/ 2 نظر / 9 بازدید
خوش آمدید!

سلام؛ اگر دوست دارید با قابلیت جدید گوگل آشنا شوید به این لینک سر بزنید! http://welcometo.persianblog.ir

شرکت یگانه زنبور کاسپین

ژله رویال یا اکسیر جوانی بی نظیرترین ماده غذایی 100% طبیعی از فرآورده های زنبور عسل میباشد که مطابق مستندات علمی و گزارشات مصرف کنندگان آن در درمان و پیشگیری بیماری ها و نارساییهایی چون: ضعف عمومی بدن ،کم خونی ،اضافه وزن (اشتهای زیاد)،وزن کم (کم اشتهایی) ، پوکی استخوان ، کم کاری کبد، افسردگی ، ناتوانی های جنسی ، ناراحتی های معده ،آلزایمر ،پروستات ، ام اس، ریزش مو ، آرتروز ، دیابت ، آسم ،ناراحتی های قلبی -عروقی ... تاثیرقابل توجهی دارد.ژله رویال درتقویت حافظه، سیستم ایمنی بدن ،التیام زخم ها ، بهبود سوخت و ساز بدن (متابولیسم) و تنظیم قاعدگی موثر است. مصرف ژله رویال برای افرادی که در حال رشد هستند، ورزشکاران ، خانم های باردارو افرادیکه مشغله کاری و فعالیت جسمی و جنسی نسبتا زیاد دارند توصیه میشود. شرکت یگانه زنبور کاسپین زیر نظر آقای حسین یگانه راد ژله رویال 100% طبیعی و منحصر به فرد خود را با قیمت مناسب عرضه مینماید. برای کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت ما Caspianbee.com مراجعه نمایید یا با شماره تلفنهای 22705166 و 22705167 تماس حاصل نمایید.